Eko-popielniczka

Aktualności - 06.2013 - Nowość

Wprowadziliśmy na rynek nowy produkt – zapałki z nasionami.
Jest to nowy ekologiczny gadżet wykonany w całości z materiałów z recyklingu.

Całość składa się z eko popielniczki zintegrowanej z zapałkami, w których umieszczone są nasiona. Po użyciu zapałki można umieścić ją w ziemii, sadząc w ten sposób roślinę.

Zapałki z nasionami możemy wykonać również jako samodzielny produkt w dowolnej kombinacji dostosowany do Państwa potrzeb.


Aktualności - pozostałe

Bydgoskie Bractwo Fajkowe zamieściło na swojej stronie ciekawy artykuł, dotyczący między innymi naszego produktu, jakim są Eko-popielniczki.

Ponizej przedstawiamy tresć artykułu:

Komisja sejmowa zajmująca się nękaniem palaczy tytoniu wpadła na kolejny, wyjątkowy w swej prostocie pomysł. Tym razem, w ramach akcji krzewienia kultury wśród obywateli naszego kraju nasi sejmowi specjaliści postanowili nakładać mandaty na palaczy, którzy przez swe roztargnienie lub zwyczajny brak kultury osobistej strząsają popiół z papierosa w miejscu publicznym. Ten karygodny czyn będzie karany mandatem w wysokości 500 złotych. Dodatkowe 500 złotych otrzymamy za wyrzucenie niedopałka papierosa w innym miejscu fliz śmietnik. Do tej akcji przewidziane jest zatrudnienie dodatkowych oddziałów Strazy Miejskiej.

W środowisku palaczy natychmiast zawrzało, Rzecznik Praw Obywatelskich domaga się wyjaśnień, a palący mieszkańcy naszego kraju zaczęli organizować się w Stowarzyszenia, szykując się do kontrofensywy na drodze prawnej. Nieoficjalnie, wspomina się o ogólnokrajowych protestach społeczeństwa.

Do incydentu doszło na konferencji Rzecznika Prasowego Rządu. Po pytaniu dziennikarza „Czy to prawda, ze Rządowi nie chodzi o krzewienie kultury, a o podreperowanie budzetu państwa oraz kontynuowanie akcji finansowej pomocy dla Grecji?" rzecznik odpowiedział „Pytania są tendencyjne" i opuścił spotkanie.

Tym jednak razem palący obywatele naszego państwa nie pozostaną na „łasce losu". Znana ze swych wyrobów znana z produkcji zapałek firma Wołoszyn, uprzedzając poczynania Rządu, wprowadziła na rynek Eko-popielniczki. Za parę złotych palacze uzyskują mozliwość uniknięcia drakońskich mandatów i posądzenia o brak kultury. Rzecznik firmy zadeklarował, ze „...tym razem środowisko palaczy będzie przygotowane na kolejny, absurdalny przepis".

tekst — Grzegorz Kubiak
Bydgoskie Bractwo Fajkowe
www.fajki.bydgoszcz.pl